if_photoif_put_inmenu
ТОВ «БОН-ТОН»
Зателефонуйте нам!
+38 (050) +38 (050) 916-70-73 Показати
+38 (50) +38 (50) 916-70-73 Показати

НЕМАН+ Лайт М-11

08 листопада 2018

Теплоізоляція на основі скловолокна (скловата) у вигляді матів для горизонтальних конструкцій (плити перекриття, підлоги).

 

УТЕЛИТЕЛЬ НІМАН М-11

Утеплювач Німан М-11 - м'ясного які, еластичні мати товщиною 50 мм, покладених в два шару скловолокна, запаковані і стиснуті в рулон. повинні Мати ширину 1220 мм і довжину від 8000 до 9000 мм

Прямимо призначенням утеплювача Німан М-11 є його застосування в якості теплоізоляційного матеріалу при будівництві.

Враховуючи м'яка якість та еластичність утеплювача Німан, рекомендується застосовувати його в конструкціях мають горизонтальний рівень або ж невеликий ухил. При ухилі більше 15 градусів, варто вжити заходів щодо запобігання ймовірності його сповзання або усадки.

 

НАЙБІЛЬШУ ПОПУЛЯРНІСТЬ УТЕПЛЮВАЧ НІМАН М-11 ОТРИМАВ ПРИ ЗАСТОСУВАННІ:

 

 

  • в якості теплоізоляції між житловим приміщенням і неопалюваним горищем;
  •  
  • для звукоізоляції між першим та іншим поверхом житлових приміщень;
  • в якості утеплювача для мансард і скатних покрівель, що мають малий ухил.

З теплоізоляцією Німан М-11 лайт досить зручно працювати: ви просто відкрити упаковку і укладаєте, розкручуючи, утеплювач в кілька шарів з перехлестом наступним шаром місця стикування матів. Рекомендована товщина для надійної і теплоізоляції і звукоізоляції – не менше 150 мм, тобто три шари. Не варто економити на товщині, адже це ваш комфорт перебування, а витрати при цьому не дуже великі. Пам'ятайте, що при використанні скловати в якості теплоізоляції, необхідно використовувати пароізоляційну плівку.

Утеплювач Німан є новим продуктом однойменного білоруського заводу «Німан», раніше і по сьогоднішній день випускає продукцію зі скла.

Підрозділ і окремий завод, що випускає теплоізоляційні матеріали запустився в 2016 році на абсолютно новій лінії італійського виробництва, яка на даний момент є самою технологічною в країнах СНД, що дозволяє випускати продукцію відмінної якості. Випуск виробів з скла і скловати Німан взаємовигідними для підприємства і вигідні, в кінцевому підсумку, для покупця, оскільки сировина, що застосовується для виготовлення цих продуктів практично одне і теж, а залишковий продукт при виробництві першого, вживається для виробництва утеплювача Неман.

 

Саме тому утеплювач М-11 лайт, ціна на який один з найнижчих на ринку порівняно з конкурентами, завоював високу популярність серед будівельників і рядових покупців за короткий термін. 

 

 

 

Вигляд матеріалу рулон

Коефіцієнт теплопровідності, λ10, Вт/(м*К), не більше

0,036

Коефіцієнт теплопровідності λ,Вт/м*К

0,044

Коефіцієнт термічного опору R, К/ВТ

1,14

Щільність кг/м. куб

10,8

руппа горючості

НГ

Вміст органічних речовин

4,8%

 

 

 

 

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×