if_photoif_put_inmenu
ТОВ «БОН-ТОН»
Зателефонуйте нам!
+38 (050) +38 (050) 916-70-73 Показати
+38 (50) +38 (50) 916-70-73 Показати

Покрівельні мембрани і плівки mdm

04 жовтня 2018
Компанія mdm® акціонерне товариство з головним офісом в Цєшині присутній на ринку з 1995 року і є провідним виробником покрівельних аксесуарів і мембран в Польщі. До її складу входять заводи в Цєшині, Войчехове і Бельсько-Бяла. Заводи mdm® в Цєшині і Войчехове спеціалізуються у виробництві широкої гами покрівельних аксесуарів: стрічок примикання і коникових стрічок, ендови, затискачів для черепиці, монтажних кляммеров, покрівельних аераторів, проти снігових систем, покрівельної безпеки, захисту від блискавок, ремонтних і сполучних стрічок для покрівельних плівок і мембран і прохідних елементів. На заводі mdm®NT розташованому в Бельсько-Бяла виробляються сучасні покрівельні мембрани, пароізоляційні плівки, а також мікропористий дифузний фільм. Новинкою в пропонованому асортименті є інноваційні прохідні елементи VIRTUM®.
 
Завдяки застосуванню найсучаснішої і передової технології, продукти mdm® відрізняються найкращими технічними і споживчими параметрами. Абсолютним пріоритетом для компанії є найвища якість пропонованої продукції. Багато продуктів отримали міжнародні сертифікати якості (BBA, CSTB, ZVDH).
 
Компанія mdm® багаторазово брала участь в Міжнародних будівельних виставках, і найбільш важливих виставкових ярмарках будівельної галузі в Європі, в тому числі: Budma в Познані, Dach und Wand в Мюнхені, SAIE в Болоньї, Roof + Timber International в Штутгарті, Ecobuild в Лондоні, BouwBeurs в Утрехт, BAU в Мюнхен, Batimat в Парижі, Mosbuild в Москві та інших. Розвиток компанії та високу якість продукції mdm® знаходить своє відображення в численних нагородах, які компанія отримала від незалежних престижних організацій. Серед найцінніших нагород знаходяться: Gazele Biznesu (Газелі Бізнесу), Lider Rynku (Лідер Ринку), Diamenty Forbes'a (Діаманти Форбс).
Покрівельні мембрани є сучасним, широко використовуваним матеріалом призначеним для захисту горищного приміщення і теплоізоляції від вологи, вітру і пилу. Забезпечують захист перед дощем і снігом задуває під дахове покриття, а також перед протікаючи, які відбуваються після ушкодження
покрівельного покриття. Покрівельні мембрани mdm® мають дуже гарне паропроникні властивості, що особливо важливо для випаровування вологи накопиченої в конструкції покрівлі під час будівництва (волога випаровується ще багато місяців після здачі будівлі в експлуатацію).
Покрівельні мембрани Ventia і VAXO були розроблені компанією mdm® і вироблені при використанні інноваційної технології. Завдяки високій паропроникності мембрани можна застосовувати
безпосередньо з утеплювачем, а також на покрівлі з суцільним настилом. Покрівельні плівки були першим
продуктом використовуваним замість настилу і руберойду. На відміну від більш сучасних мембран, плівки вимагають вентиляційного зазору між теплоізоляцією. Сьогодні вони в основному використовуються для захисту нежитлових мансард, комерційних приміщень або інших не мають теплоізоляції. Мембрани mdm® екологічні і безпечні для людського здоров'я, значно покращують термоізоляцію приміщень - завдяки чому знижується використання енергії для обігріву будівлі, що впливає на скорочення викидів CO2 і редукцію вартості опалення. Мембрани повністю пристосовані до вторинної переробки.
Висококваліфікований персонал mdm® постійно працює над розробкою нових і вдосконаленням
існуючих продуктів - прикладом є створення сучасної покрівельної мембрани mdm® Ventia Q класу Premium. Завдяки постійному контролю якості в зовнішніх інститутах в країні і за кордоном, наші мембрани відповідають вимогам ЄС (володіють позначенням СЕ), Німецького Інституту Покрівельників (ZVDH), а також Французького Науково - Технічного Будівельного Інституту (CSTB - Centre Scientifique et Technique du Bâtiment). Довіртеся високій якості - використовуйте переваги наших мембран !!!

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×